Podle lokalit

Plavčík/Plavčice pro letní provoz brigáda i pracovní poměr

STAREZ - SPORT, a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 43 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160 – 170 Kč / hod

O nás

Společnost STAREZ – SPORT, a.s., založená Statutárním městem Brnem, se už od roku 2004 stará o kvalitní provoz a správu 18 sportovních zařízení na území města. Z bazénů to jsou Bazény Lužánky, Aquapark Kohoutovice, Lázně Rašínova, Krytý bazén Ponávka, koupaliště Riviéra a Zábrdovice. Mimo brněnských sportovišť spravuje také rekreační zařízení Jasenka v obci Zubří na Vysočině. Pro občany města Brna zajišťuje především veřejnou službu v oblasti sportovního vyžití. Z oblíbených akcí jsou to např. Sportovní parky na Riviéře, Den náborů na Kraví hoře, Family Hall na veletrhu Life! nebo hojně navštěvované Dny sportovišť. V průběhu školního roku pro děti organizuje sportovní kroužky a během prázdnin příměstské tábory.

Náplň práce:

  • provádění stálého dozoru nad bezpečností návštěvníků střediska, zejména pak vodní dozor
  • záchrana tonoucího
  • poskytování první pomoci, přivolání lékaře
  • komunikace s návštěvníky střediska
  • odpovědnost za čistotu kolem bazénů a jejich okolí
  • vedení záznamu o úrazech, kontrola stavu lékárničky

Co od Vás očekáváme:

  • věk minimálně 18 let
  • zájem o práci venku v blízkosti vody
  • schopnost rychle reagovat v případě nouze
  • komunikační dovednosti a přátelský přístup k návštěvníkům
  • certifikát na vodní dozor výhodou-v případě potřeby toto školení ZDARMA zajistíme
  • při výběrovém řízení proběhne ověření základních schopností uchazeče (100m plavání, statické setrvání nad hladinou, zanoření do hloubky a vylovení břemene)
  • základy cizích jazyků výhodou (AJ, NJ)
  • před nástupem lékařské posouzení zdravotní způsobilosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • možnost získat cenné zkušenosti v oblasti záchranářství
  • přátelské prostředí
  • odměnu od 160,-Kč/hodinu
  • u pracovní smlouvy mzda od 28 600,-Kč/měsíc + příspěvek na stravování a 3 dny sick day
  • příplatky za víkendové směny
  • spolupráci od května do září
  • možnost podpisu DPP/DPČ i pracovní smlouvy pro dlouhodobější spolupráci