Manipulant se zavazadly na letišti, Brno, 160-176 Kč/hod.

PROSTUDENTY s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Na brněnské letiště hledáme šikovné a fyzicky zdatné pracovníky, kteří budou vypomáhat s vykládkou a nakládkou zavazadel cestujících do/z letadla.

Náplň práce:
- vykládka a nakládka zavazadel do a z letadla
- úklid areálu, technická údržba, popřípadě výpomoc při úklidu služebních aut.

Místo: Brno-Tuřany.
Při nástupu na směnu Vás čeká běžná letištní kontrola a zaškolení.

Směny: obvykle 8-20/18-6 hod. (eventuelně dle požadavků).

Požadavky

  • žádný alkohol ani jiné psychotropní látky
    • každá krádež je odhalena na základě důmyslného kamerového systému
    • včasný nástup na směny
    • 100% nasazení k práci
    • čistý trestní rejstřík
    • odchodit 2-3 směny v týdnu

Nabídka

  • hrubá mzda: 160 HM Kč/hod. denní směna, noční směna 176 HM Kč/hod. + zákonné příplatky za víkendy, svátky
    • zajištěné zázemí pracoviště - lednice, skříňky, sprchy, odpočívárna
    • výplata do druhého dne na účet nebo jednou týdně hotově
    • možnost plánování směn, dle Vašich časových možností - jistota směn od půlky května až do září
    • práce na DPČ

      V případě zájmu nás kontaktujte a rovnou připište jaké jsou Vaše časové možnosti a kolik času můžete této brigádě věnovat.