Večerní úklid - Brno Slatina

IMOS facility, a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Uklízeč/uklízečka

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 5,500-9,500 Kč/měs.

Společnost IMOS facility, a.s. zabývající se správou budov, pronájmem a úklidy, hledá do svého týmu brigádníky na úklidy vnitřních prostor.

Náplň práce

  • Úklid podlah mycím strojem, vysávání koberců, vysypání odpadkových košů
  • Úklid sociálních zařízení, společných prostor, kavárny
  • Práce je denně od 19:00 nebo 20:00 na 2-3 hodiny s možností volby směn
  • Lokalita: Brno-Slatina

Požadujeme

  • Docházka minimálně 16 dní v měsíci
  • Spolehlivost a pečlivost při práci
  • Základní zkušenosti s úklidem, případně vše potřebné zaučíme
  • Proaktivní přístup

Nabízíme

  • Nástup ihned
  • práci v moderním a novém prostředí
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • smlouva na DPP

V případě zájmu nás kontaktujte a zašlete Váš životopis pomocí formuláře níže.