Podle lokalit

OSTRAHA - Rajhrad/Syrovice - SVOZ ZDARMA ZAJIŠTĚN!!

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-venkov Rajhrad

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Pro pracoviště v Rajhradě a Syrovicích hledáme vhodné uchazeče na pozici Strážný.
Pozice je vhodná i pro invalidní důchodce!

Náplň práce:

- Kontrola osob a vozidel
- Evidence návštěv
- obchůzka objektu

Směny:
neděle - pátek
RAJHRAD: ranní 5:30 - 14:30, odpolední 13:30 - 22:30, sobota pouze denní 10:30 - 19:30, noční pouze sezónně
SYROVICE: ranní 5:45 - 14:30, odpolední 13:45 - 22:30, sobota pouze denní 10:45 - 19:30, noční pouze sezónně

Požadavky

  • Čistý Výpis z rejstříku trestů
    • Profesionální vystupování
    • Spolehlivost

      VÝHODOU bude pokud máte: Profesní kvalifikace 68-008-E - Strážný

Nabídka

  • Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
    • Flexibilní plánování směn
    • Občerstvení za zvýhodněné ceny
    • Nástup možný IHNED
    • Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
    • Příspěvek na reprezentaci
    • Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
    • VIP sleva na produkty Datart, Alza.cz
    • Sleva na divadelní představení
    • Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky
    • Výhodné pojištění odpovědnosti za škody

      Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!✔️