200 Kč/h SERVISNÍ TECHNIK IT a INTERNET - BENEFITY

Zrnko NET, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Technik

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180-200 Kč/hod.

Práce u poskytovatele připojení do internetu, aktivní i pasivní síťové technologie. Ideální pro studenty IT, telekomunikací apod., vhodné jako praxe do budoucna. Pouze dlouhodobá spolupráce (minimálně 6 měsíců).

Pracovní náplň:

  • připojování zákazníků do Internetu

  • komunikace se zákazníky

  • řešení technických požadavků zákazníků

  • práce v terénu, pokládka kabeláže, instalace bezdrátových spojů, svařování optických vláken

  • konfigurace síťových prvků

Požadujeme

  • manuální zručnost (!)

  • čas na práci nejméně 2 dny v týdnu (!)

  • alespoň základní znalost počítačových sítí

  • řidičský průkaz sk. B (časté jízdy po Brně)

  • bydliště v Brně

  • česky/slovensky plynule, angličtina výhodou

Nabízíme

  • zajímavou práci u poskytovatele internetu

  • pracovní doba dle domluvy, vhodné pro studenty

  • platíme školení, kurzy a konference v oboru

  • získání praktických zkušeností do budoucna

  • možnost bakalářských a diplomových prací

  • plat po zapracování 180-200 Kč/h (dle znalostí a pracovního nasazení)