Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda v hotelu PAVLOV, až 160 Kč/hod + strava zdarma - pokojská

PAVLOF s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Břeclav

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Nabízíme super brigádu v krásném hotelu PAVLOV a fajn kolektivu. Rádi zaučíme, co bude potřeba.

Náplň práce:
- úklid pokojů
- úklid prostor restaurace

Požadavky

  • stačí mít chuť do práce a dobrou náladu :)
    • zdravotní průkaz

Nabídka

  • příjemné pracovní prostředí a rodinné zázemí
    • stravování zdarma

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Máte práci, ale rád/a byste si přivydělal/a? Rád/a se pohybujete venku a máte v týdnu pár hodin volna? ANO? Pak hledáme právě Vás…nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího doručovatele adresn...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Od 18 let

    Před 1 dny

  • Brigáda Do týmu restaurace našeho hotelu Galant v Mikulově hledáme fajn kolegu/kolegyni, která nám pomůže s obsluhou hostů. Pracovní směny plánujeme dle vzájemné dohody (víkendy + prázdniny). Poža...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav S ubytováním Víkendové

    Před 1 dny