Brigáda v hotelu PAVLOV, až 160 Kč/hod + strava zdarma - pokojská

PAVLOF s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Břeclav

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Nabízíme super brigádu v krásném hotelu PAVLOV a fajn kolektivu. Rádi zaučíme, co bude potřeba.

Náplň práce:
- úklid pokojů
- úklid prostor restaurace

Požadavky

  • stačí mít chuť do práce a dobrou náladu :)
    • zdravotní průkaz

Nabídka

  • příjemné pracovní prostředí a rodinné zázemí
    • stravování zdarma

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáme do našeho týmu parťáka, který rád vaří :) Úkolem všech řetězců McDonald's je připravovat kvalitní občerstvení v co nejkratším čase pro naše zákazníky. K tomu také patří i kompletní servis a p...

    Česká republika, Most, Most, Ústecký kraj Víkendové

    Před 0 dny

  • Společně s kolegy se budete podílet na tom, aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Jedná se o brigádu do úseku pokladen. Co vám nabízíme možnost týdenní výplaty zálohy m...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 0 dny