Hotelová pokojská

Dvůr Pecínov s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Středočeský kraj Benešov Blansko

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Dvůr Pecínov - hotelový komplex 6 km od Benešova u Prahy - hledá vhodného uchazeče/uchazečku na pozici HOTELOVÉ POKOJSKÉ.

Náplň práce

- Úklid hotelových pokojů a apartmánů v rámci pobytu klientů a po jejich odjezdu

- Úklid společných prostor areálu

Požadavky

  • Spolehlivost a smysl pro pořádek

    • Předchozí praxi v oboru výhodou

    • Zodpovědnost a pozitivní přístup k práci

    • Samostatnost a flexibilitu

Nabídka

  • Stabilní a příjemné pracovní prostředí

    • Přátelský kolektiv

    • Výhodné personální stravování

    • Možnost ubytování v areálu mezi směnami zdarma

    • Odpovídající platové ohodnocení