Letní brigáda jako ostraha prodejny, 150 Kč/hod

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Olomouc

Druh práce: Jiné

Před 30 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 Kč / hod

O nás

Jsme firma LPS Guadr s.r.o. a přijmeme muže i ženy na pozici bezpečnostní pracovník/ce pro ostrahu prodejny  Albert po Olomouci (možnost letní brigády nebo i dlouhodobé spolupráce).

Směny odpolední, celodenní (8 nebo 13 hod směny)

Pozice je vhodná také pro cizince hovořící a píšící česky, absolventy, invalidní důchodce, aktivní důchodce.

Náplň práce:

• Pochůzková činnost po prodejně
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa
Veškeré další podrobnosti a Vaše dotazy probereme na případné osobní schůzce.

Co od Vás očekáváme:

• Trestní bezúhonnost
• Plnoletost
• Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou, vše Vás rádi naučímě

Co Vám můžeme nabídnout:

• Dlouhodobá brigádní spolupráce
• Odměny za záchyty až 1 000 Kč
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Zálohy