Podle lokalit

Ostraha v Brně

Aaron guard s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 24 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 113 – 120 Kč / hod

O nás

Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky v Brně.

Náplň práce:

Náplní práce jsou pochůzky po obchodní jednotce, obsluha kamerového systému, hlídání pokladní zóny.

Co od Vás očekáváme:

čistý výpis rejstříku trestů

solidní a vstřícné jednání

plnění pracovních povinností

certifikát strážného výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

hodinová mzda 113 - 120,- Kč/hod

výstroj

korektní jednání ze strany firmy

možnost získání certifikátu strážný

při mimořádných pracovních výsledcích vyplacení odměny ihned

možnost vyplácení záloh na mzdu

kontakt : Skrovný Josef zobrazit tel. číslo , Skrovná Pauline  zobrazit tel. číslo