Skvělá brigáda ve skladu, ranní směny, až 170,50 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Hodil by se Vám přivýdělek s docházkou v ranních hodinách? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Pro známou českou přepravní společnost zajišťujeme výpomoc do skladu na ranní směny (4:00 - 9:00 hodin) od pondělí do pátku. Dny a směny si plánujete sami, dle svých časových možností. Upřednostňujeme však uchazeče, kteří mohou docházet pravidelně alespoň 3x týdně.
Náplní práce je třídění zásilek s využitím čtečky a další potřebná manipulace s balíky. Brigáda je vhodná pro muže i ženy!
Nástup možný ihned!

Požadavky

  • věk nad 18 let
    • fyzickou zdatnost
    • spolehlivost a přesnost

Nabídka

  • mzdu až 170,5 Kč
    • možnost plánování docházky dle Vašich časových možností
    • práci pro jednu z předních logistických společností
    • pravidelnou a dlouhodobou brigádu
    • výplatu záloh na mzdu i několikrát týdně dle domluvy

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte nenáročnou a zajímavou brigádu v logistickém skladu? Jste pracovitý a nastoupit můžete okamžitě? Rádi byste získali peníze za brigádu každý týden formou zálohy? Pokud ANO, neváhej...

    Česká republika, Zlínský kraj, Zlín, Zlín

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáte nenáročnou a zajímavou brigádu v logistickém skladu? Jste pracovitý a nastoupit můžete okamžitě? Rádi byste získali peníze za brigádu každý týden formou zálohy? Pokud ANO, neváhe...

    Česká republika, Zlínský kraj, Zlín, Zlín

    Před 0 dny