Podle lokalit

Ostraha areálu Praha-Malešice 145 Kč/hod

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 22 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 145 Kč / hod

O nás

Stabilní česká společnost s působností na trhu od roku 1992 v oblasti bezpečnosti a technologií.

Náplň práce:

  • ochrana a ostraha majetku
  • pochůzková činnost
  • komunikace s klientem
  • 12 hodinové směny (denní/noční)

Co od Vás očekáváme:

  • chuť pracovat
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • K odpovědím, prosím, zasílejte profesní životopis s fotografií.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pravidelná mzda 145 Kč/h
  • osobní ohodnocení za dobře vykonanou práci
  • dlouhodobá brigádní spolupráce (DPP)
  • kompletní pracovní oděv s příspěvkem na obuv
  • možnost kariérního a platového růstu již v 1. roce
  • možnost získání certifikátu Strážný
  • nástup možný IHNED