Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

recepční - dlouhodobá spolupráce

Novotný František - notář

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha

Druh práce: Recepční

Před 17 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 160-170 Kč/hod.

Pro svou notářskou kancelář v centru Prahy hledám recepční(ho) na DPP. Požaduji: příjemné vystupování, schopnost zvládat základní kancelářské práce. Pracovní doba: dva až tři v týdnu. Vhodné pro studenty. Preferuji dlouhodobou spolupráci. Nástup možný ihned.

V případě zájmu mi prosím zašlete svůj životopis.

Mgr. František Novotný, notář

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Požadujeme Minimální věk 18 let Samostatnost Ochota plnit zadané úkoly Nabídka Jednosměnný provoz - pouze denní směny Dlou...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte dlouhodobou brigádu na ranní směny s častou docházkou? V tom případě se nám neváhejte ozvat! Hledáme šikovné brigádníky pro vychystávání objednávek z E-shopu pro hobbymarket pří...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Víkendové

    Před 1 dny