BRIGÁDA - Výdej večeří ve firemní restauraci- Meopta, Přerov

Aramark s. r. o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 125 Kč / hod

O nás

Baví Vás gastronomie, ale chybí Vám vyučení v oboru? V tom případě už nehledejte dál, tato pracovní nabídka je určena přímo pro Vás.

Náplň práce:

  • pravidelné směny PO – PÁ 16:00 – 18:30 hod
  • vhodné pro studenty, aktivní seniory, maminky na RD
  • budete vydávat večeře ve firemní restauraci
  • budete v kuchyni udržovat pořádek

Co od Vás očekáváme:

  • špetku píle a s dávkou nadšení do práce
  • zkušenost s výdejem jídla – výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • forma spolupráce DPP/ DPČ
  • peníze jsou na Vašem účtu vždy do 5. dne v měsíci
  • oběd za 30 Kč

*Adresa práce: *Restaurace Aramark, s. r. o., Meopta – optika, s.r.o., Kabelíkova 1, 750 02 Přerov