Podle lokalit

HOTELOVÝ PERSONÁL NA KYPRU - strava a ubytováni zabezpečeno

Agentúra PRO-STAFF s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 12 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 970 – 1.200 € / měsíc

Náplň práce:

Chceš zažít život u moře?
Chceš mít slunečný každý den?
Chceš poznat novou kulturu?
TAK TEĎ MÁŠ PŘÍLEŽITOST!

Pro naše zahraniční partnery z Kypru (hotelové sítě v Pafosu a Agia Napa) hledáme hotelový personál na sezónu 2024 na různé pozice.

Obsazované pozice:
• číšník / číšnice v restaurace
• číšník / číšnice v baru
• barman / ka
• hosteska
• portýr (hotelový nosič zavazadel)
• guest relation officer
• recepční
• pokojská
• pool atendant

Čistý měsíční příjem:
• Hotelová síť v Pafosu: 970 - 1196 € netto měsíčně + strava zdarma + ubytování za poplatek 180 € měsíčně. (970 - 1060 € v čistém bez zkušeností, 1060 - 1194 € v čistém se zkušenostmi), studenti plat 750 €
• 5-hvězdičkový hotel v Agia Napa: 1000 - 1300 € netto měsíčně + strava zdarma + ubytování zdarma, studenti plat 650 - 900 €
• Hotelová síť v Agia Napa: 900 - 950 € netto měsíčně + strava zdarma + ubytování zdarma, studenti mají plat 900 €

Nabízime:
• práce v 4-hvězdičkových nebo 5-hvězdičkových hotelích, v hezkém prostředí u moře
• práce 8 hodín denně, 6 dní v týdnu
• strava a ubytováni zdarma
• vyzvednutí z letiště zdarma
• zdravotní a sociální pojištění na Kypru
• práce vhodná i pro páry a skupiny

Co od Vás očekáváme:

  • Požadujeme:
    • konverzační znalost anglického jazyka
    • zkušenosti jsou výhodou, ale ne podmínkou
    • nástupy do zaměstnání: od května 2024 na 6 a více měsíců, na léto minimálně na 3 měsíce

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Jak získat místo:
    • zaregistruj se v naši databázi na www.prostaff.cz
    • napiš nám, o kterou pozici máš zájem
    •absolvuj pohovor s kyperským zaměstnavatelem 23.5.2024 v 9:00 hod. přes aplikaci zoom ( hotelová síť v Paphosu) nebo 31.5. v 9:00 (5-hvězdičkový hotel v Agia Napa)
    • pokud si tě vyberou, bališ kufry a jdeš na Kypr! Těšíme se na Tebe! Více info na www.prostaff.cz.