Skladník ve skladu s autodíly Praha - Stodůlky, až 162Kč/hod, výplata 1x týdně

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Hledáme šikovné brigádníky na práci ve skladu s malými součástkami do aut. Vhodné pro muže.

Náplň práce: manipulace s autodíly a autopříslušenstvím, vyskladňování a naskladňování zboží, práce se čtečkou

Směny:
Trojsměnný provoz -ranní směny 6:00-14:30, odpolední směny 14:30-23:00, noční směny 22:00 - 06:30
Do našeho týmu hledáme někoho, kdo bude moci docházet na směny alespoň 3x v týdnu a nevadí mu střídat ranní/odpolední/noční.

Místo práce: Praha-Stodůlky

Požadavky

Požadujeme
- Čistý výpis z rejstříku trestů
- Zájem pracovat pravidelně minimálně 3x v týdnu a dlouhodobě
- Pracovní obuv

Nabídka

Nabízíme
- Fixní odměnu 135 Kč/hod + další bonusy (příplatky za noční a víkendové směny 12 Kč/hod, docházkový bonus 15 Kč/hod, výkonnostní bonus 12 Kč/hod)
- Dlouhodobou spolupráci na DPP
- Výplatu 1x týdně na Váš účet