Pohodová brigáda v online marketu v Praze, odměna 170 Kč/hod, výplata týdně

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 3 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Hledáme několik šikovných pracovníků na pohodovou a nenáročnou brigádu do malého skladu s potravinami.

Náplň práce: příprava a vychystávání objednávek pro zákazníky, zaskladňování zboží, urovnávání skladu apod.

Směny:
Třísměnný provoz od PONDĚLÍ do NEDĚLE
Ranní 7:00-16:00/ odpolední 15:30-00:30/ noční 22:00-7:00
Uvítáme v týmu někoho, kdo bude časově flexibilní a bude moci v případě potřeby směny střídat.

Místo práce:
Náš online market má hned několik poboček po celé Praze, převážně se bude jednat o - Žižkov, Holešovice, Smíchov, Michle. Na těchto pobočkách si v případě potřeby vypomáháme.
První zaučovací směna proběhne na Žižkově.

Požadavky

  • Plnoletost
    • Zájem o dlouhodobou spolupráci
    • Možnost docházet alespoň 3x týdně a střídat směny ranní/odpolední/noční
    • Spolehlivost
    • Anglický jazyk výhodou

Nabídka

  • Fixní odměnu 160 Kč/hod, po měsíci navýšení o 10Kč/hod
    • Smlouvu na DPP
    • Výplatu 1x týdně na Váš účet
    • Dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní společnosti