Podle lokalit

Řidič skupiny C + E

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Řidič

Před 25 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 50,000-70,000 Kč/hod.

Popis práce

Pro zavedenou dopravní společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici řidič/řidička.

Náplň práce

  • rozvoz po Čechách, ev. i zahraničí

Požadavky

  • řidičský průkaz sk. C a E podmínkou

  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost, logické uvažování

  • možnost nastoupit ihned

Nabízíme:

  • pracovní doba po-pá

  • práce v rodinné firmě, přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí

  • moderní vozový park

  • stanoviště vozidel Praha 9 - Horní Počernice

V případě zájmu zašlete životopis na info@cargoleader.cz - kontakt: 777705988 - Ondřej Černický