Vykládka kamionů Velké Přílepy, 120 Kč čist./hod. , umožníme

WELL PACK s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 Kč / hod

O nás

Hledáme fyzicky zdatné muže na vykládku kamionů ve Velkých Přílepech u Prahy.

Tato pozice je podmíněna s ubytováním! Náklady za ubytování si pracovník zaplatí na konci měsíce po zúčtování mzdy.

Práce je vhodná pro muže +18 let

Náplň práce:

Dobrou fyzickou kondici
Spolehlivost a zodpovědnost
Pravidelnou docházku od PO do PÁ, dvoufázová směna

Co od Vás očekáváme:

Pracovní doba PO-PÁ 5:30 – 8:30 a 13:00 – 20:00 hod. - mezi směnami je přestávka, ale je třeba chodit na obě fáze směny

MZDA 120 Kč čist./hod.

TÝDENNÍ ZÁLOHY

Dlouhodobá spolupráce

Umožníme ubytování v místě bez vstupních nákladů, pracovník si ubytování zaplatí na konci měsíce po zúčtování mzdy.