MANAŽER PRODEJE - iLoveServis - brigáda Brno

PTF financial s.r.o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 24 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 210 Kč / hod

O nás

Na prodejnu iLoveServis v OC Galerie Vaňkovka hledáme na DPP nové kolegy a kolegyně do našeho týmu.

Čistá odměna 150 - 210 Kč/hod - brigáda

Co vás čeká:

Řízení provozních procesů na pobočce, příjem servisních zakázek, prodej příslušenství pro mobilní telefony.

Co vám můžeme nabídnout:

Dobré finanční ohodnocení. Smlouva  DPP - brigáda. Dobrá dopravní dostupnost. Výrazné slevy na firemní produkty, multisport karta, fajn kolektiv, zázemí stabilní firmy.

Co od Vás očekáváme:

Příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, chuť učit se něco nového.
Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.

Nástup možný ihned.

Již 15 let pomáháme našim zákazníkům. Jsme číslo jedna v servisu mobilních telefonů, tabletů a MacBooků v ČR.
Buďte také součástí našeho týmu! :-)

www.iloveservis.cz