Manažer/ka oblasti (region Kroměříž a Valašské Meziříčí) - mzda 44 400 Kč

ESSAT CZ, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Kroměříž

Druh práce: Vedoucí/manažer týmu

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 44,400 Kč/měs.

Hledáme do svého týmu kolegu na pozici Manažer/ka oblasti.

Vaším úkolem bude zejména:

  • zodpovědnost za provádění úklidových prací na jednotlivých střediscích podle smluv se zákazníky
  • zodpovědnost za ekonomické výsledky svěřené oblasti
  • nábor nových zaměstnanců včetně zajištění jejich proškolení a řádného zácviku
  • provádění kontrolní činnosti u svých podřízených - dodržování parametrů a ukazatelů (např. používání řádné chemie a dodržování technologických postupů)
  • zodpovědnost za materiální a technologické vybavení na střediscích
  • zajištění odzkoušení nových technologií a chemií
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti nejen při rozjezdu nových zakázek
  • účast na pravidelných provozních poradách

Od nového kolegy očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou (ideálně v technickém nebo ekonomickém oboru)
  • dobrou znalost práce na PC - zejména sada MS Office
  • schopnost vést a motivovat zaměstnance
  • ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou
  • časovou flexibilitu
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • vysokou míru nasazení a samostatnosti
  • aktivní přístup k řešení problémů

Rádi Vám nabídneme:

  • nástupní mzda 44 400 Kč / měsíc
  • měsíční, roční a jiné odměny
  • možnost pracovat pro ryze českou společnost s téměř 27letou historií a více než 1 700 zaměstnanci
  • pružnou pracovní dobu
  • k pracovní pozici standardně patří: mobilní telefon, notebook, služební automobil (ke služebním účelům)
  • zaučení na pozici uvedení do problematiky úklidových, strážních a speciálních služeb
  • stravenky (stravenkovou kartu)
  • každý občas nemusí být ve své kůži - od toho máme sick days
  • nepřilepíme Vás na kancelářskou židli - občas budete mít možnost pracovat z domova
  • nenecháme Vás v tom plavat - očekávejte vstřícnou spolupráci s kolegy z ostatních oddělení
  • interní i externí vzdělávání (odborná školení, měkké dovednosti a další)
  • 2x za rok pořádáme firemní společenskou nebo sportovní akci, abyste mohli blíže poznat své kolegy i mimo pracovní prostředí

Předpokládaný termín nástupu:* ihned / dohodou*

Místo výkonu práce: region Kroměříž a Valašské Meziříčí