Podle lokalit

Třídění zásilek, mzda ihned - až 181 Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 165 – 181 Kč / hod

Náplň práce:
VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Nastoupit můžeš IHNED, žádné čekání!

Pro známou spediční společnost se sídlem v HOLUBICÍCH (cca 17 km za Brnem směrem na Slavkov) hledáme šikovné brigádníky a brigádnice na třídění, skenování, nakládku a vykládku zásilek. Brigáda je vhodná i pro ŽENY.

K dispozici jsou:
ODPOLEDNÍ směny – 14:00–22:30 od pondělí do pátku
NOČNÍ směny – 21:00–4:00 nebo 22:00–6:30 od neděle do pátku

Na této brigádě je možné pracovat DLOUHODOBĚ (několik měsíců), preferujeme uchazeče s docházkou min. 2× týdně a spolupráci na min. 2 měsíce.

Nástup možný IHNED! Neváhej nás kontaktovat!

Nabízíme:

  • mzda 165 Kč/hod + příplatky dle ZP
  • nárok na dovolenou
  • doprava autobusem veřejné dopravy ze zastávky Úzká nebo Zvonařka přímo před logistickou halu
  • dlouhodobou spolupráci
  • výplata záloh na účet kdykoliv (na základě předchozí domluvy)
  • VLASTNÍ volbu směn
  • stabilní přivýdělek

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • nástup IHNED