Podle lokalit

Kontrola kvality 160/hod. Prostějov

Enter-Prise Sorting, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Prostějov

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 – 160 Kč / hod

O nás

Enter - Prise Sorting, s.r.o. zajišťujeme výrobcům automobilových součástek jako externí firma kontrolní, opravné a třídící práce.
Působíme po celé ČR v mnoha firmách, pracujeme přímo u nich. Nabízíme jak dlouhodobou brigádu, tak stálou práci

Náplň práce:

Kontrola komponentů z plastu, jedná se o menší díly, vizuální kontrola malých plastových dílů, je nutná pečlivost. při kontrole vad laku, škrábance, nerovnosti, tečky, náročné na pozornost a oči.
Práce v moderním čistém prostředí . Jde o nepřetržitý provoz, krátký dlouhý týden.

Co od Vás očekáváme:

Zkušenosti uvítáme, ochota učit se novým dovednostem
● vizuální kontrola plastových dílů manipulace s plastovými díly,
práce na pozornost náročná práce pro oči
● dodržovat plán směn, je nutné odchodit všechny dohodnuté a naplánované směny
● pravidelnou docházku 12ti hod. směn, jde o nepřetržitý provoz , krátký dlouhý týden
● spolehlivost, pracovitost
● samostatnost
● pozornost a pečlivost
● dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)

Co Vám můžeme nabídnout:

Práce na 12ti hod. směny, jde o nepřetržitý provoz , krátký dlouhý týden, 6:00 - 18:00, 18:00 - 6:00 hodin.
● Smlouva na DPP po zapracování s přechodem na HPP.
● Mzda od 150/ hod.,+10 Kč/hod. motivační výkonnostní bonus za dodržení plánu směn
● Čistá práce v moderním prostředí.
● Firemní oblečení.
● Podpora při zaškolení.
● Dlouhodobou spolupráci, férové jednání.
● Nástup ihned.
● Osmi hodinová pracovní doba.
● Vhodné pro muže i ženy s dobrým zrakem na pozornost a vidět vady - podmínkou. Práce probíhá ve stoje