Podle lokalit

Pultový prodej lahůdek a dopek pečiva

CREDIT CZECH s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 36 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 176 – 210 Kč / hod

O nás

Do supermarketů a hypermarketů v Praze a okolí hledáme brigádníky na pozice:

  • pultový prodej lahůdek
  • dopek pečiva

Náplň práce:

Co od Vás očekáváme:

  • platný průkaz totožnosti
  • studenti potvrzení o studiu
  • včasná docházka do práce (zodpovědnost a spolehlivost)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odměnu:
    • pultový prodej lahůdek po-pá 176,60 Kč/hod, so+ne 194,26 - 210 Kč/hod
    • dopek pečiva po-pá 176,60 Kč/hod, so+ne 194,26 Kč/hod
  • sazby dle lokality a směny (sazby jsou uvedeny včetně zákonných příplatků)
  • směny: ranní, odpolední
  • možnost dlouhodobé i krátkodobé spolupráce
  • prodejny po celé Praze a okolí
  • směny si volíte podle svých možností pomocí mobilní aplikace
  • smlouvu na dohodu o pracovní činnosti
  • zálohy druhý den