Brigáda na léto | předchozí praxe není potřeba | už od června! Mohelnice

Manuvia, a. s., organizační složka (hlavní)

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 15 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 26000 Kč za měsíc

Hledáte brigádu na léto? Jste manuálně zruční? Pak hledáme právě Vás!

Požadujeme

● Ochota pracovat na směny
● Manuální zručnost
● Minimální věk 18 let
● PŘEDCHOZÍ PRAXE NENÍ POTŘEBA!

Nabídka

● NÁSTUP MOŽNÝ UŽ OD ČERVNA
● MZDA AŽ 26 000 Kč
● Čisté a moderní pracovní prostředí
● NENÍ TO PÁSOVÁ VÝROBA!
● Příplatky za směnnost až 6 až 10/kč na hod.
● Za prvních 10 odpracovaných směn BONUS 1 000 Kč
● Pravidelné zálohy
● Oběd jen za 25 Kč
● Autobusové svozy z Rýmařova, Břidličné, Moravské Třebové, Jevíčka a Červené Vody, Králik
● Místo výkonu práce: Mohelnice
● DŮKLADNÉ ZAŠKOLENÍ na pozici

Pracovní náplň

● Kompletace světel
● Kontrola kvality

Poznámka

NÁSTUP MOŽNÝ UŽ OD ČERVNA NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.

  • Brigáda TOP brigáda na léto!!! Sezóna u nás na Pálavě klepe na dveře a do naší restaurace aktuálně hledáme obsluhu zahrádky, usměvavé holky -praxe výhodou + čepování piva. (plat 113-130 Kč/hod) . N...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Brno-venkov, Zlín, Pohořelice, Pohořelice Na léto 2021 Pro studenty S ubytováním Víkendové

    Před 13 dny