Pizzař/ Pizzařka

SPV B13 a.s.

Místo práce: Česká republika Zlínský kraj Zlín

Druh práce: Jiné

Před 11 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 200 Kč / hod

O nás

Nově otevřená pobočka Rud's pizza Ve Zlíně . rudspizza.cz

Náplň práce: Pizzař / Pizzařka

Do nově otevřené pobočky Rud’s pizza Ve Zlíně hledáme nové kolegy na HPP a DPP na tyto pozice: pizzař /  pizzařka . Nástup možný ihned, nebo dle dobody. Důležitá je u nás chuť do práce a učit se novým věcem, vše ostatní tě naučíme.

Co od Vás očekáváme:

  • chuť do práce
  • ochotu učit se novým věcem
  • zodpovědnost
  • časovou flexibilitu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavé motivační mzdové ohodnocení
  • školící program
  • firemní benefity
  • flexibilní pracovní dobu
    ferové jednání
  • výkonostní prémie