Podle lokalit

Brigáda – montáž strojírenských výrobků

TRIBOTEC, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Operátor výroby

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120-150 Kč/hod.

Společnost TRIBOTEC, spol. s r.o. hledá pro provozovnu v Brně brigádníky na montážní práce pro finální montáže strojírenských výrobků.

POPIS POZICE:

  • montážní práce strojírenských výrobků oboru hydrauliky, finální montáže výrobků a podsestav,

  • kvalifikovaná práce, růst hodinové sazby návazně na odbornost vykonávané práce a samostatnost,

  • převážně fyzicky nenáročná práce, vhodná i pro ženy.

POŽADUJEME:

  • zájem o učení se novým věcem, komunikativnost,

  • samostatnost, pečlivost, odpovědnost za kvalitu provedené práce,

  • práce v rozsahu 4-8 hod/den, pravidelně dle dohody, spolehlivost v docházce,

  • schopnost základních administrativních úkonů spojených s vykonávanou prací.

NABÍZÍME:

  • zajímavou trvalou brigádu v zavedené průmyslové firmě,

  • získání praxe v průmyslové firmě - strojírenství, včetně oficiálního potvrzení praxe,

  • dlouhodobá brigáda, ideální pro studenty VŠ,

  • individuální domluva pracovních dnů a délky směn v týdnu,

  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv,

  • pracoviště v Brně (Košuličova 4, Brno - Horní Heršpice, 619 00), bezproblémová doprava MHD,

  • pracovní doba mezi 6:00 až 14:30 (dle domluvy),

  • dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti,

  • mzda 120,- Kč/hod až 150,- Kč/hod, dle odbornosti vykonávané práce,

  • nástup ihned.