Podle lokalit

‼️ MONTÁŽNÍK OKEN A DVEŘÍ ‼️

CCL s.r.o.

Místo práce: Česká republika Plzeň-město Plzeňský kraj Plzeň

Druh práce: Dělník

Před 13 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 40,000-60,000 Kč/měs.

MONTÁŽNÍK OKEN A DVEŘÍ

Pouze se zkušenostmi s montáží oken a řidičským průkazem!

Náplň práce:

montáž plastových, hliníkových, dřevěných oken a dveří

montáž stínící techniky (rolety, žaluzie, garážová vrata)

montážní práce v terénu – Plzeň a okolí

Požadujeme:

  • praxe v oboru otvorových výplní

  • řidičský průkaz skupiny B

  • technickou zručnost

  • zodpovědnost

  • samostatnost

Výhodou:

  • řidičský průkaz skupiny E

  • praxe s vysokozdvižným vozíkem

  • vyhláška 50 o odborné způsobilosti v elektrotechnice

Nabízíme:

  • HPP ve stabilní společnosti

  • mzda 40 000 - 60 000 Kč

  • možnost nástupu ihned / dohodou