Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda - prodej zmrzliny 18+ (České Budějovice)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce: Česká republika České Budějovice Jihočeský kraj

Druh práce: Jiné

Před 25 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 Kč / hod

PŮJDEME DO TOHO SPOLU?
Hodil by se vám stabilní přivýdělek? Naše Globus dveře jsou otevřené všem brigádníkům, kteří mají chuť do práce a jsou spolehliví a pečliví.

PROČ SI PŘIVYDĚLAT PRÁVĚ U NÁS
Nabízíme práci na smlouvu** DPČ** nebo DPP, přizpůsobíme se vašemu studijnímu plánu či jiným povinnostem. Směny i pracovní doba jsou flexibilní, *vždy se spolu domluvíme. *Váš zájem a pracovitost oceníme férovým finančním ohodnocením.

Rádi byste získali jistou brigádu ve společnosti, na kterou je spolehnutí? Chcete se vyhnout sezónním pracím a uvítáte přivýdělek po celý rok? Globus je tu pro vás! Poradíme si s vašimi konkrétními potřebami a nehodíme vás přes palubu.

Spolehnout se můžete na…

● Odměna 140 Kč/hod
● Nástup dle dohody
● Odměnu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci

Chcete do toho jít s námi? Kontaktujte nás, prosím:

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Požadujeme Minimální věk 18 let Samostatnost Ochota plnit zadané úkoly Nabídka Jednosměnný provoz - pouze denní směny Dlou...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte dlouhodobou brigádu na ranní směny s častou docházkou? V tom případě se nám neváhejte ozvat! Hledáme šikovné brigádníky pro vychystávání objednávek z E-shopu pro hobbymarket pří...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Víkendové

    Před 1 dny