Podle lokalit

Dělník

Petr Novák

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 20 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 – 180 Kč / hod

O nás

Jsme firma zabývající se projekcí, realizací a servisem automatických závlahových systémů zahrad a parků. Praha a přilehlé okolí.

Náplň práce:

  • Pokládání trubních rozvodů pro zavlažovací systémy zahrad
  • Montáž prvků zavlažovacích systémů
  • Výkopové práce strojem (drážkovač)
  • Výkopové práce ručně (minimálně)

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost a schopnost se učit
  • ŘP sk. B
  • Zkušenosti v oboru výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Doprava na místo realizace od metra a zpět (vše dle domluvy, místa realizací se mění), práce je z 90% venku.