Řidič/ka pro každodenní noční rozvoz tisku

Rozukates s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Řidič

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 19,200-27,000 Kč/měs.

Hledáme řidiče/řidičku pro noční rozvoz tisku z Prahy do Berouna a okolí.


  • Rozváží se 6 dní v týdnu – od pondělní noci až do sobotní noci

  • V případě potřeby možnost individuální domluvy

  • Příjezd na nakládku kolem 1:00, příjezd na vykládku kolem 6:00

  • Nakládka (a výjezd na trasu) i vykládka (a příjezd z trasy) v Horních Počernicích


Firemní vozidlo k dispozici. Možnost jezdit i vlastním vozem za vyšší odměnu.


Nástup ihned. Zaučení alespoň 4 jízdy podmínkou.


Férová odměna - nástupní 800 Kč za jízdu, po zaučení a prokázání samostatnosti 900 Kč.


Při reakci na telefonní číslo se Vám ozveme přednostně. PROSÍM POUZE SMS. Ozveme se Vám.

Podobné inzeráty

  • Hledáte brigádu na ranní směnu ? Pokud Vás brigáda zaujala, ozvěte se! Požadujeme Minimální věk 18 let Samostatnost Ochota plnit zadané úkoly Nabídka Jednosměnný provoz - pouze denní směny Dlou...

    Česká republika, Pardubice, Pardubice, Pardubický kraj Od 18 let

    Před 1 dny

  • Náplň práce: Hledáte dlouhodobou brigádu na ranní směny s častou docházkou? V tom případě se nám neváhejte ozvat! Hledáme šikovné brigádníky pro vychystávání objednávek z E-shopu pro hobbymarket pří...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Víkendové

    Před 1 dny