Asistent/ka prodeje firemní restaurace Amulle (150/hod.)

Aramark s. r. o.

Místo práce: Česká republika

Druh práce: Jiné

Před 30 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150 Kč / hod

O nás

Baví Vás různorodá práce? Preferujete stabilní zaměstnání ve velké nadnárodní společnosti? V tom případě už nehledejte dál, tato pracovní nabídka je určena přímo pro Vás.

Náplň práce:

  • Jedná se o nárazové brigády v průběhu roku - zástupy za nemoci a dovolené, s možností pozdějšího přijetí na HPP.
  • pouze ranní směny PO – PÁ v čase od 6:00 do 14:30
  • příjem hotovostních i bezhotovostních plateb od zákazníků, kteří se k nám přišli najíst
  • doplňování drobného sortimentu a starost o to, aby vystavené zboží bylo hezky upravené
  • bude na Vás, aby byla naše firemní restaurace hezky čistá

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenosti s prací na pokladně nebo na počítači – výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • peníze jsou na Vašem účtu vždy do 5. dne v měsíci
  • motivační mzdové ohodnocení 150/hod
  • oběd za 30,- Kč
  • možnost kariérního růstu
  • zázemí a stabilita mezinárodní americké cateringové společnosti