Podle lokalit

Kamerový dohled prodejny, mzda 140Kč, odměny, zálohy

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Mladá Boleslav

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Do svého týmu přijmeme pracovníka ostrahy. Jedná se o prodejnu s potravinami (Albert) - pochůzková činnost + obsluha kamerového systému.

Náplň práce:
• Práce s kamerovým systémem
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Jednoduchá administrativa

Veškeré další podrobnosti a Vaše dotazy probereme na případné osobní schůzce.

Požadavky

• Spolehlivost, pracovitost, chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Plnoletost

Nabídka

• Dlouhodobá brigádní spolupráce
• Možnost plánovat směn dle domluvy
• Zázemí stabilní společnosti
• Možnost profesního i platového růstu
• Zálohy
• Bonusy
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace