Podle lokalit

Ostraha Roudnice nad Labem

Aaron guard s.r.o.

Místo práce: Česká republika Litoměřice Roudnice nad Labem Ústecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 Kč / hod

O nás

Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky Roudnice nad Labem.

Náplň práce:

Náplní práce jsou pochůzky po obchodní jednotce, obsluha kamerového systému, hlídání pokladní zóny.

Co od Vás očekáváme:

čistý výpis rejstříku trestů

solidní a vstřícné jednání

spolehlivost

plnění pracovních povinností

certifikát strážného výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

hodinová mzda 120,- Kč/hod
výstroj
korektní jednání ze strany firmy
možnost získání certifikátu strážný
při mimořádných pracovních výsledcích vyplacení odměny ihned
možnost vyplácení záloh na mzdu