Podle lokalit

Obsluha mandlu - brigáda

Leastex, a.s.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Společnost Leastex, a.s., česká společnost zajišťující komplexní prádelenský servis - prádlo klientům půjčíme, vypereme, vyžehlíme, zajistíme také jeho distribuci a případné opravy. Spolupracujeme především se zdravotnickými zařízeními, své služby ale poskytujeme také v oblasti potravinářství a průmyslu různého odvětví.

Náplň práce: Dělník/dělnice v prádelně
Co bude Vaší náplní práce?
*třídění prádla pro mandl
*obsluha mandlu - budete zaučeni
*manipulace s prádlem
*následné třídění a chystání prádla pro expedici

Požadavky

Co od Vás očekáváme:
*dobrý zdravotní stav
*fyzická zdatnost
*zodpovědnost a spolehlivost
*dvousměnný provoz (ranní/odpolední)
*Směnnost: PO - PÁ, ranní: 5:30 - 13:45 hod., odpolední: 13:45 - 22:00 hod.

Nabídka