Vykládka kamionů - až 156 Kč/hod

CZ PEOPLE s.r.o.

Místo práce: Brno Celá ČR Jihomoravský kraj

Druh práce:

Před 24 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120-156 Kč/hod.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá přepravou zásilek po celé České republice, hledáme spolehlivé brigádníky na vykládku kamionů a třídění zásilek.

Pracovní doba
Noční směny - pondělí - pátek (1:00-10:00)

Náplň práce

  • vykládání zboží,
  • třídění zásilek,
  • manipulační práce.

Místo výkonu práce: Brno-Líšeň

Co od Vás očekáváme

  • spolehlivost,
  • pečlivost,
  • manuální zručnost,
  • fyzická zdatnost,
  • dobrý zdravotní stav.

Co Vám nabízíme

  • výplata formou záloh týdně na Váš účet,
  • základní hodinová sazba 120 Kč/hod,
  • příplatek za práci v noci 12 Kč/hod,
  • docházkový bonus až 10 %,
  • sezónní bonus až 10 %,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • občerstvení na pracovišti (bageta a káva).

V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací nám na sebe zašlete kontakt.