Noční recepční v rezidenčním bydlení Liberec

PRIMM bezpečnostní služba s.r.o.

Místo práce: Česká republika Liberec Liberecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 20 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 136 Kč / hod

O nás

Bezpečnostní služba s tradicí od roku 1993

Hledáme posilu do našeho týmu na pozici noční recepce/ostraha v domě s rezidenčním bydlením

Náplň práce:

  • vyřizování požadavků a pomoc rezidentům
  • kontrola vstupu do budovy
  • obsluha EPS, kamerový dohled
  • drobná administrativa

Co od Vás očekáváme:

  • organizační schopnosti
  • základní znalost PC
  • příjemný vzhled, vystupování a empatii
  • spolehlivos
  • čistý výpis z RT
  • pečlivost a proaktivní přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

  • příjemné pracovní prostředí v novostavbě
  • krátký/dlouhý týden, 18:00 - 6:00 hod.
  • práci na DPP či IČO, hodinová sazba 136 Kč + příplatky