Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Hledáme nové kolegy do restaurace D3 Mitrovice, mzda od 117 ,-

McDonald's

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Benešov Mezno

Druh práce: Jiné

Před 84 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 117 – 160 Kč / hod

Koho hledáme?

Kapesné od rodičů už ti nestačí a chceš se trochu osamostatnit? Pojď pracovat k nám. Nabízíme dlouhodobou brigádu s možností plánování směn a s pravidelným příjmem. Čeká tě super parta lidí, která ti se vším ze začátku pomůže, tak neváhej a pojď k nám. Co tě u nás čeká? Budeš u nás připravovat skvělé jídlo a za pokladnou obdarovávat naše zákazníky milým úsměvem.

Co nabízíme?

117,- Kč/hod.
Příplatek o víkendu 10%, v noci 20% a o svátku 100%.
Do 10. dne v měsíci výplatu na účtu.
Zvýšení mzdy po skočení zkušební doby a možnost dalšího kariérního růstu.
Zaškolení zkušenějším zaměstnancem.
50 % sleva na jídlo a sycené nápoje zdarma.
Stabilní práci, pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
Benefitní aplikaci, kterou může využívat celá tvoje rodina.
Svozy z Tábora, Votic a Chotovin.

Co požadujeme?

  • Min. základní vzdělání
  • Ochota učit se novým věcem
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Týmového ducha
  • Odpracovat min. 2 víkendy v měsíci

Klikni na tlačítko MÁM ZÁJEM!

... zastav se přímo na restauraci nebo nás kontaktuj prostřednictvím emailu: martin.cech(a)cz.mcd.com

Pracovní náplň:

Obsluha zákazníků a kompletace objednávek.
Příprava jídla a nápojů.
Činnosti spojené s úklidem.

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Hledáš brigádu na noční úklid?


    128 – 140 Kč / hod

    Půlnocí den nekončí. Práce v noci s příplatkem. Vyhovuje ti pracovat v noci a přitom udržíš úsměv na rtu? Raději si přivyděláš, než abys spal? Máš rád čisto ve dne, v noci? Hledáme kolegu na noční ...

    Česká republika, Cheb, Karlovarský kraj, Cheb Noční Víkendové

    Před 2 dny

  • Skvělá brigáda dlouhodobě! Přidej se k nám! Chceš si přivydělat a zároveň se dál věnovat studiu, koníčkům či jiné povinnosti? Tahle brigáda bude ta pravá! U nás si můžeš směny naplánovat podle svých ...

    Česká republika, Středočeský kraj, Mladá Boleslav, Benátky nad Jizerou Noční Víkendové

    Před 2 dny