Ostraha prodejny Sokolov - až 170 Kč/hod

ABAS IPS Management s.r.o.

Místo práce: Česká republika Sokolov Karlovarský kraj

Druh práce: Jiné

Před 19 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč / hod

O nás

Firma s dlouholetou působností na českém trhu, nabízející kompletní balíček integrovaných bezpečnostních služeb. Aktuálně hledá vhodného kandidáta na pozici: Strážný  v Sokolově

Náplň práce:

  • Ostraha značkové prodejny, směny 8 hod
  • Společenská uniforma
  • Preventivní obchůzková činnost
  • Monitorování pohybu osob a eliminace případných krádeží

Co od Vás očekáváme:

  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Profesionální vystupování
  • Loajalitu
  • Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na DPP
  • Kvalitní a komplexní zaškolení
  • Příjemné pracovní prostředí s dobrou dostupností
  • Mzdové ohodnocení až 170 Kč/hod
  • Motivační ohodnocení
  • Zázemí velké a stabilní firmy