Letní brigáda: Svozový specialista - Rychnov nad Kněžnou, 150,-Kč/h!

Česká pošta, s.p.

Místo práce: Česká republika Rychnov nad Kněžnou Královéhradecký kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Pomáháme doručovat radost z domova i ze světa. Staňte se součástí příběhů s dobrým koncem a zařiďte, aby se k lidem dostaly jejich balíčky a radost zabalená v nich.
Náplň práce:

• Rozvoz a svoz zásilek z napojených pošt a balíkoven.
• Svoz zásilek od hromadných podavatelů a rozvoz zásilek do firem.
• Obsluha výdejních boxů.
• Doručování balíkových zásilek.
• Směny dle domluvy.⌚

LETNÍ BRIGÁDA (červen-září) s možností celoroční spolupráce!
Požadujeme:

• Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
• Spolehlivost, odpovědnost, dochvilnost a samostatnost.
• Dobrý zdravotní stav (práce s břemeny).
• Nebojíte se řídit dodávku do 3,5t.
• Vhodné i pro studenty a jiné věkové kategorie (pro nás je věk jen číslo)!

Nabízíme:

• Odměnu odpovídající Vámi odvedené práci s výplatou na den přesně.
• Spolupráci formou DPP/DPČ.
• Směny podle domluvy.
• Možnost dlouhodobé spolupráce nebo získání hlavního pracovního poměru.
• Práci ve férovém týmu a fajnovou šéfovou.
• Místo výkonu práce: provoz Rychnov nad Kněžnou.

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, klikněte na tlačítko "Odpovědět" a vyplňte náš dotazník. Ozveme se Vám!
Těšíme se na Vás!
V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.