Podle lokalit

NJ Obchodník/telefonní specialista s němčinou

Intelligent Connections s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 18 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 – 150 Kč / hod

O nás

Jsme holešovické call centrum zabývající se prodejem jednoduchých a fajn projektů. Patříme mezi špičku na českém trhu a hravě naučíme obchodovat každého nováčka. :-)

Náplň práce:

Pro našeho významného zákazníka v automobilovém průmyslu hledáme kolegu/kolegyni, který se bude starat o Něměcký trh a je schopný vést hovor v německém jazyce s firemními zákazníky po telefonu.

  • telefonické kontaktování klientů NJ trhu tzv. leadování
  • drobná administrativa spojená s prodejem po telefonu

Co od Vás očekáváme:

  • nutný projev v německém jazyce
  • dorozumění se s kolegy v českém jazyce s malým omezením tolerujeme
  • základní znalost na počítači
  • dlouhodobou spolupráci

Oceníme

- chuť pracovat a učit se novým věcem
- zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, nikoli podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

nástup ihned
- fixní mzdu 120kč/h + odměny za lead
- školení na pracovišti
- velmi hezké prostory žádné open office, ale jednotlivé kanceláře
- fajn kolektiv nejen jedna věková skupina
- možnost flexibilního úvazku
- místečko u nás v call centru

Vaše životopisy posílejte na email: [Odpovědět na inzerát]