Podle lokalit

Kontrolor lístků – MS v hokeji 2024

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 120 Kč / hod

Hledáš práci, která bude zároveň zážitkem?

Potřebuješ si směny plánovat sám a možnost týdenních záloh?

Máš čas od 10.5.-26.5.2024?

3x ANO – postupuješ a těšíme se na tebe ve finále!!

Popis pozice:

  • Tvým úkolem bude kontrolovat lidem vstupenky a radit jim s místem jejich sedadla
  • 0 % zkušeností – NO STRES, všechno potřebné tě naučíme, ale myslíme si, že to nebude taková věda, co myslíš?

Profil kandidáta:

  • Časová flexibilita – dny směn si můžeš plánovat sám, ale hokej nebude končit před večerníčkem (směny od 12-24 hod). Období akcí: 10.5.-26.5.2024
  • Věk 18+
  • Dochvilnost
  • Spolehlivost

Nabízíme:

  • DPČ
  • Mzda: 120 Kč/hod. + 10 % příplatek za noční a víkend
  • Práce, která tě bude bavit!!
  • Pokud se ti budeme líbit a ty se budeš líbit nám (MATCH!!), možnost i dlouhodobé spolupráce – další skvělé akce, kterých se můžeš účastnit
  • Super lokalita, super dostupnost – O2 Aréna, Českomoravská Praha 9
  • Možnost týdenních záloh (záleží na možnost odpracovaných hodin)
  • Zkušený supervizor ti bude po celou dobu směny nápomocný
  • Neváhej, pošli nám své CV a my už se o vše postaráme!! Pokud potřebuješ bližší informace, zavolej na tel.: zobrazit tel. číslo

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY