Flexibilní brigáda v BAUHAUSU - Podpora prodeje - Příplatky za víkendy a svátky!

BAUHAUS k.s.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Chcete pracovat, ale přitom potřebujete více času pro své osobní záležitosti (studium, rodinu, jinou práci či vaše koníčky)?

Přidejte se k nám do našeho týmu brigádníků - čeká vás přátelský kolektiv, pocit z dobře odvedené práce, kdy budete moci pomáhat našim zákazníkům.

Aktuálně hledáme nové brigádníky do našeho týmu!

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
- Pomůžete nám s doplňováním zboží
- Budete pečovat o svůj svěřený úsek a udržovat v něm pořádek

Požadavky

  • Máte ukončenou základní školu
    • Máte čas pracovat ve dnech od pondělí až do pátku, cca od 9 - 17 hod
    • Nemusíte mít praxi, ale rád/a se učíte novým věcem
    • Jste komunikativní, kdyby se vás zákazník na něco zeptal, nezaleknete se a poradíte mu, popřípadě ho pošlete za zkušenějším kolegou
    • Umíte si poradit se základní prací na PC (občas bude potřeba např. vyhledat stav skladových zásob určitého zboží)

Nabídka

  • Garantujeme min. 150 Kč/h brutto
    • Přípatek za víkend 10 %
    • Příplatek za svátek 100 %
    • Férové plánování směn v dostatečném předstihu
    • Možnost nakouknout „pod pokličku“ mezinárodní společnosti
    • V případě spokojenosti z naší i vaší strany možnost dlouhodobější spolupráce

      Pokud vás naše nabídka zaujala, klikněte na tlačítko Odpovědět a zašlete nám svůj životopis. Budeme se těšit na osobní setkání a případnou další spolupráci.