Podle lokalit

Odborný prodejce krmiv a potřeb pro domácí mazlíčky

Pet Planet s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 140 – 145 Kč / hod

O nás

Společnost působící v oblasti chovatelství domácích mazlíčků

Prodejna s 16-ti letou tradicí

Specializujeme se na širokou nabídku chovatelského sortimentu a péče o zákazníka

Náplň práce:

Jste nadšenec chovatelství?

Baví Vás radit lidem v oblasti péče o mazlíčky?

Máte obchodního ducha?

Staňte se profesionálním prodejcem ve specializované prodejně chovatelských potřeb.

Co od Vás očekáváme:

Důležité vlastnosti nové kolegyně/kolegy:

♥ zodpovědnost, pracovitost, férovost, flexibilita
♥ všeobecný přehled, samostatnost, ochota učit se novým věcem

 Vítáme řízenou upovídanost, člověka s tendencí hledání správného řešení, pro kterého je důležitý spokojený zákazník.

Primárně hledáme parťáka, který zapadne do týmu mladých lidí se zájmem být úspěšní. Je pro nás více než důležité středoškolské vzdělání, ideálně stř.veterinární škola nebo vyšší.

Jste zákazník, chovatel nebo náš nový parťák?

Do našeho teamu hledáme kolegu/kolegyni, kteří zvládnou nárazově vyšší pracovní i psychický nápor, mají obchodního ducha a jsou mnohem více, než jen chovatel svého mazlíčka. Protože práce u nás znamená docílit dokonalého vztahu mezi zákazníkem a jeho zvířecím miláčkem. Nestačí pouze vědět, čím například krmíte Vaše mazlíčky a co jim nejlépe vyhovuje, protože jsou spousty dalších možností, které možná ještě vůbec neznáte.

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme možnost rozvrhnout si pracovní dobu, která Vám bude vyhovovat. Společně se budeme snažit vytvářet příjemnou atmosféru v zaměstnání. Loajálním zaměstnancům nabízíme pracovní podporu a vztah, který je založen na důvěře. Nabízíme pomocnou ruku zkušených kolegů, se kterými se budete v práci potkávat.