Podle lokalit

Uklízeč/ka - večerní úklid kancelářských prostor - Praha 11

ČaU - čistota a úklid, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 190 Kč / hod

O nás

Jsme třicet let fungující společnost malého/střeního rozsahu. Působíme v oblasti Prahy a blízkého okolí. Zaměřijeme se především na pravidelný úklid kancelářských prostor a komerčních objektů.

Naším cílem je spolupráce na takové úrovni, aby nastavené procesy fungovaly ke spokojenosti všech zúčastněných stran a společnými silami jsme tak mohli vytvářet dobré jméno naší společnosti, jejich zaměstnanců a klientů.

Nápň práce:

*Odpolední/večerní úklid kancelářských prostor - *zaměstnance /brigádníka na DPP (nebo spolupráci na ŽL)

Lokalita: Praha 11, Háje

Pracovní doba:

  • 2x v týdnu - úterý + pátek
  • 3 - 4 hodiny práce denně
  • v čese nejdříve od 17:00 (dále příchod dle vlastní potřeby)

Pracovní náplň:

  • vynášení odpadu, stírání prachu (stoly, skříňky, poličky a parapety
  • sklízení a mytí nádobí ze všech prostor - 1x myčka
  • úklid kuchyně, praní kuch. utěrek a ručníků
  • úklid sociálního zarízení - 2x WC, 2x koupelna
  • stírání všech pevních podlahových ploch, vysávání
  • doplňování hygienických potřeb
  • 1x za měsíc - stíránní prachu z ostatních ploch, otírání vypínačů, čištění obkladů... atd.
  • 2x ročně: generální úklid – příplatek za vícepráce

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost
  • Precizně a odpovědně odváděnou práci - pro udržení nastavené kvality
  • Čj nezbytný
  • Bezúhonost
  • Slušné jednání a zájem o dlouhodobou spolupráci.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pravidelný plat
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Slušné jednání a osobní přístup