Trenér / Obsluha EMS přístroje v BODY EXPRESS

HARFA BODY s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Jde to i jinak, 20 minut stačí. Pojďte společně s námi vytvářet budoucnost cvičení, které získává na oblibě u stále většího počtu klientů po celém světě.

Do našeho studia ve Vysočanech v Praze hledáme trenéry, kteří povedou své klienty při pravidelném EMS tréninku.

Co je to EMS?
Ve zkratce jde o moderní způsob tvarování a zpevňování těla. Více se dozvíte na pohovoru a školení.

Co vás čeká:

Vedení tréninku EMS (Elektro-myo-stimulace) s použitím revoluční technologie miha bodytec v zázemí franchisové sítě BODY EXPRESS.

Součástí práce je vstupní odborné školení. Získaný certifikát opravňuje trenéra k samostatné činnosti spočívající ve vedení tréninku pomocí EMS metody, akvizice a retence klientů.

Časová náročnost:

Pracovní doba je flexibilní, pravidelná. Práce se hodí ke studiu, k mateřské či jako přivýdělek. Standardně trenér odcvičí 1-2 bloky týdně (tedy cca 4-8 hodin týdně). Vždy na základě individuální domluvy.

Požadavky

Tato pozice je určená pro zapálené, komunikativní a přátelské lidi, kteří rádi pomáhají lidem a posouvají nejen své limity, ale i limity ostatních.

Výhodou je zájem o zdravý životní styl a formování či péči o tělo (fyzioterapeut, medik, masér, lektor skupinových cvičení, výživový poradce...).
Zkušenost s vedením individuálních či skupinových lekcí výhodou.

Trenér se aktivně podílí na akvizici klientů, za což je odměňovaný provizí.

Požadujeme bydliště v blízkém okolí / dojezdovou vzdálenost trenéra od studia do 20-30 min.

Nabídka

1) Pravidelná a dlouhodobá práce minimálně 4 hodiny týdně primárně v těchto dnech:

Úterý a středa 7:30-18:30, čtvrtek 11-15 hod., pátek 7:30-15:00

+ zároveň občasné záskoky za kolegy v čase nemoci na dovolené.

2) Zázemí franchisové sítě, odborné školení. Firemní benefity v hodnotě 2500,- Kč/měsíc.

3) Zaškolení na pracovní pozici ve studiu v BodyExpress Vysočany a certifikace v BodyExpress v AZ Tower Brno.

Termín nástupu - dle domluvy (nejlépe ihned) a dlouhodobou spolupráci.

Mzda - 200 - 400 Kč/hodina + provize za přivedené klienty

V průvodním textu prosím napište:

1. O jaký pracovní den máte zájem,
2. jakou máte zkušenost s EMS tréninkem,
3. co vás motivuje stát se trenérem ve studiu Bodyexpress.

Životopis prosím přikládejte v odpovědi na inzerát.

Budeme se na Vás těšit.

Mgr. Václav Kain, majitel studia