Podle lokalit

Organizátor paintballových akcí - Paintball-prague.cz

Unigo s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Náplň práce:
- organizace paintballu
- správa vybavení
- zajištění chodu hřiště
- kontakt se zákazníky
- správa areálu

Už tě nebaví práce někde ve skladu nebo ve fastfoodu? Tak tahle brigáda je přesně pro tebe! Nabízíme práci ve venkovním areálu v Radotíně, dostaneš se sem jak autem, tak i MHD na zastávku Přístav Radotín, která je přímo u areálu, nebo zastávka Lahovičky a od té je to kousek pěšky. Máme mladý a přátelský kolektiv, super zázemí, potkáš se zahraniční klientelou, můžeš si procvičit jazyky, a ještě si užiješ spoustu zábavy. Práce je časově flexibilní a směny se plánují vždy individuálně na týden dopředu.

Preferujeme zájemce na delší spolupráci než jen letní brigáda, ideální pro vysokoškoláky a i středoškoláky, kteří mohou chodit v týdnu po škole a víkendy. Plánování směn je flexibilní. Výplata je jednou měsíčně.

Organizátor má na starost správu areálu, přípravu vybavení, uvítání skupiny, vysvětlení bezpečnostních a herních pravidel, seznámení zákazníků s používanou technikou, kompletní průběh herních scénářů a následné uvedení vybavení a hřiště do původního stavu.

Zašlete životopis s fotkou!

Požadavky

Požadujeme:
- vstřícné jednání
- znalost AJ (ostatní jazyky výhodou)
- aktivní přístup
- spolehlivost, pečlivost, dochvilnost
- práce min. 2 dny v týdnu (Po-Ne)

Nabídka

Nabízíme:
- různorodou práci v mladém kolektivu
- dlouhodobou spolupráci
- zajímavé finanční ohodnocení (bonusy, odměny, slevy)
- kontakt se zahraniční klientelou
- časově flexibilní pracovní doba
- vhodné pro studenty SŠ a VŠ
- práce v kompletně vybaveném areálu