Podle lokalit

Ostraha prodejny, kamery, mzda 160,-/hod., odměny, benefity

LPS GUARD s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 13 dny

Brigáda

Bezpečnostní agentura přijme strážné na ostrahu obchodních řetězců Albert pro pracoviště: Praha

Náplň práce:

- Pochůzková činnost
- Práce s kamerovým systémem
- Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
- Jednoduchá administrativa
- Monitoring zákazníků

Požadavky

  • Min. věk 18+
    • Čistý rejstřík trestů
    • Zodpovědnost
    • Spolehlivost

Nabídka

  • Mzdu 160Kč - 165Kč/hod
    • Smlouvu na DPP, HPP
    • Odměny za záchyty
    • Certifikát strážného
    • Plánování směn
    • Zálohy