Podle lokalit

Řidič/ka dodávky a výpomoc na svatbách

THE FACTORY s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Řidič

Před 16 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 150-180 Kč/hod.

Jsme pražská svatební agentura, která tvoří unikátní svatby pro snoubence, kteří se toho nebojí. Pokud i tebe prostředí svateb a eventů zajímá, přidej se k nám a buď součástí týmu plného srdcařů a skvělých lidí, které jejich práce nabíjí na 200%.

Náplň práce:

  • nakládka a vykládka dekorací

  • řízení dodávky

  • stěhování nábytku

  • instalace osvětlení a velkých květinových dekorací

  • vyzvedávání objednávek z půjčoven

  • výpomoc při inventuře

  • oprava dekorací

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost, dochvilnost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost

  • příjemné a reprezentativní vystupování

  • řidičský průkaz B

Co za to můžeme nabídnout:

  • kreativní práci

  • přátelské pracovní prostředí a kolektiv

  • mzda 150-180,-/hod. dle šikovnosti

Prosíme o zaslání životopisu