Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

DENNÍ OSTRAHA - ČESKÁ TELEVIZE

INDUS PATROL, spol. s r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Přijmeme nové kolegy/ně jako ostraha objektu Česká televize.
Hledáme schopné lidi na dlouhodobou spolupráci na DPP.
Denní směny 7:00 - 19:00 hod.

Náplň práce:
kontrolní obchůzky
obsluha vjezdu a výjezdu
obsluha CCTV, EZS, PC

Požadavky

čistý trestní rejstřík
základní znalost na PC

Nabídka

mzdu 120 Kč/hod + příplatky
dlouhodobou spolupráci DPP
pracovní oděv
certifikát Strážný 68-008 E za zvýhodněné podmínky

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Jsme pražská svatební agentura, která tvoří unikátní svatby pro snoubence, kteří se toho nebojí. Pokud i tebe prostředí svateb a eventů zajímá, přidej se k nám a buď součástí týmu plného srdcařů a skv...

    Česká republika, Praha 4, Hlavní město Praha, Praha Dlouhodobé Od 18 let Pro studenty

    Před 2 dny

  • Pro našeho klienta, jednoho z největších tuzemských dodavatelů autodílů a autodoplňků, hledáme brigádníky do skladu. Nově postavený sklad v Nupakách je automatizovaný, moderně vybavený včetně nadstan...

    Česká republika, Praha 4, Hlavní město Praha, Praha Dlouhodobé

    Před 3 dny